Oznámení...

I moved to freezy.exosited.com

3. září 2010 v 17:59 | Freezy
Ano! toto je to překvapení, které jsem dlouho tajila... Většina důležitých věcí bylo řečeno v záhlaví, takže už k tomu nemám nic moc co dodat. Ještě jednou bych chtěla poděkovat skvělému Darkovi, který mi tuto možnost nabídl a dokonce mi design na web i nastavil! Je prostě úžasnej!
Bohužel jsem se ještě sama nenaučila css a html, ale už na tom pracuju... Bohužel teď nemám moc času (kvůli škole), ale jsem strašně ráda, že někdy příští pololetí se budeme učit "jak vytvořit web?" apod... :) Doufám, ale že se to naučím dříve... Na tomto blogu jsem strávila moc krásné časy... Ten skoro půl rok tady mi dal hodně... Myslím, že za tu dobu jsem se o dost zlepšila... Když si uvědomím jak mé práce vypadaly před rokem a teď, je to opravdu velký rozdíl... Tak to je myslím k tomu rozloučení s tímto blogem vše...

EDIT: Pokud jde o Affs samozřejmě budu blogy pravidelně navštěvovat, ale na webu mám jen weby/blogy co jsou pro mě nej. Takže se moc omlouvám, jestli v nich nejste... Je to jenom na Vás, jestli si jen u mě přepíšete odkaz a nebo jestli si mě úplně smažete... (díky Kvakva za upozornění)

Vaše webově naladěná Freezy

Takové menší objasnění...

23. srpna 2010 v 10:41 | Freezy
"Kdy už bude ten můj lay?!" tak tuto větu slýchávám poslední dobou dost často. Aby bylo jasno objednávky nedělám popořadě, jako snažím se, ale pokud nemám zrovna ten den čuch na obrázky na vaše téma tak máte prostě smůlu a musíte si počkat. Také bych Vás chtěla požádat abyste NEPSALI žádosti o lay bez vyplněného formuláře, ale pokud se vám nezobrazí znamená to, že mám momentálně dost objednávek a tak prosím nepište:"Proč odkaz na objednávky nefunguje?" děkuji.
Ještě více mě nadchne, když mi někdo pošle mail "Uděláš mi lay?" a ani nepřidá odkaz na blog. Jako chápu, že si na to někdo nemusí vzpomenout a je pro něj samozřejmostí, že vím o koho se jedná, ale tak geniální opravdu nejsem! Jinak rozhodla jsem se dělat laye na přání i po prázdninách, formulář bude mít ale mnohem větší nároky, nesnáším když se mi lidi do toho moc motají a já nemohu udělat nic podle svého. Nyní zveřejňuji seznam objednávek nejspíš i podle toho kdy se do nich pustím ;)

Grafické prázdniny už jsou tady!

17. června 2010 v 18:05 | Freezy
holiday
Dobré čtvrteční odpoledne přeji všem!
Taky se Vám poslední dva týdny zdáli hrozně dlouhý? Štvalo Vás, že nemáte čas na oblíbené zájmy? Nemůžete dělat nic jiného než školu? Tak teď je tomu konec! Ne není to žádná slaboduchá reklama, chci Vám jenom oznámit, že začínají PRÁZDNINY!!!
Nejspíše by Vás zajímalo, jestli se tu vůbec během těch bohužel krátkých dvou měsíců vůbec ukážu. Otázka je jasná... Samozřejmě že ukážu!! :D Jak by se asi člověk jako já, mohl vyprdnout na grafiku! Titulkem Vám chci oznámit pro někoho možná dobrou zprávu, možná taky ne... Nejen, že sem budou pravidelně přibývat nové a nové články, ale budu dokonce dělat DESIGNY NA PŘÁNÍ!!! Objednávání započne zítra odpoledne až sem dám přesné instrukce. O víkendu tady nejspíše moc nebudu ale vy si snad počkáte. Dneska už bylo dost keců... (mno spíše jsem řekla vše co jsem chtěla) a teď se jen můžete těšit na zítřek ;)

Tak jsem se zase nudila...

11. června 2010 v 21:47 | Freezy
Kamarádka mě přivedla k nápadu, že bych mohla překládat mangu... Myslím, že o mangu je velký zájem a tak jsem si založila blog, na kterém se budu věnovat pouze manze! 
Dneska jsem už přelouskala kousek jedné mangy... ale zatím nic moc... vždycky nevím jak tu větu zformulovat :D ale tak snad to pochopíte :D 
Ke jménu... byla jsem dost překvapená že tento název blogu už není zabraný... u toho bych právě řekla že bude hodně oblíbený... ale tím líp pro mě :D no dost kecání a tady je odkaz na ten blog ;)

 
 

Reklama