Ostatní

Retouch 0.7,8,9

6. srpna 2010 v 21:43 | Freezy
První retouch je do jedné chall dělala jsem ho myslím v úterý.
Druhý je do jiné chall, bohužel jsem pozapomněla přidat i původní obrázek.
Třetí je jen tak z nudy... Pokusila jsem se o víc než jen rozmazat beďary :D a tak jsem zvětšila oči a ústa.

Retouch 0.4,5,6

23. července 2010 v 16:04 | Freezy
Jelikož to tu vůbec nežije... a myslím, že ještě nějakej ten den tu bude dost nuda, jelikož na grafiku nemám vůbec náladu, zde přidávám 3 retuše, které jsem dělala o víkendu.
Ti co čekají na objednané laye si budou muset počkat a to i Nathaly, jako tvůj lay už skoro je... ale teď na to vůbec nemám náladu... ale příští týden ho na 100% máš! Teď jste na mě asi neštvaní, že nic nepřidávám... ale přece nebudu dělat grafiku z nutnosti ne? Namísto toho se teď zabavuji mangou... Zrovna překládám jednu yaoi mangu tak se těšte! muwhahaha! :D

Retouch 0.1,2,3

14. července 2010 v 19:17 | Freezy
Řekla jsem si, aby tu nebyl jeden lay za druhým, tak to trochu oživím retušema :)
Na 1.obrázku je Ashley Olsen, 2.obrázku- Liv Tylen a na posledním Courtney Cox
Osobně jsem s nimi celkem spokojená ;)

A takhle to dopadá, když se člověk opravdu hodně nudí...

11. července 2010 v 18:22 | Freezy
Jacháá!!! Konečně jsem doma! Ani si nedokážete představit jak moc jste mi chyběli! Nejen, že jsem měla.... ehm... dívčí problémy XD, ale taky jsem dostala svojí první angínu!!! Vůbec jsem do tý doby nevěděla ani co to je :D Takže jsem od čtvrtka až do soboty ležela v posteli a čuměla na televizi... Dokonce jsem už neměla ani náladu na notebook! - nebo spíše jsem už vůbec nevěděla co mám dělat... Filmy zkouknuty (Sex ve městě, Percy Jackson a zloděj blesků, a půlku madagaskaru 2 (druhá půlka mi přestala jet -_-")), 2 designy udělany (pro Sementria a Meermaid, ty další dva ještě nejsou protože připravené obrázky mi tam nevyhovovaly, ale snad zítra to dodělám) Dneska se už budu jen tak poflakovat po blozích a hlavně- musím se nutně podívat na Naruta! a na Bleach! a přečíst mangu! Snad ten Naruto bude alespoň za něco stát, protože poslední dobou je ta kresba opravdu za h*vno! Ti co sledují snad chápou :( Tak a tady je menší ukázka toho... co vzejde z pořádné nudy!!!
 
 

Reklama