Oblečky blogu...

Cosi se tu ubytovalo na mém blogu xD

28. června 2010 v 20:47 | Freezy
Ano,ano... po nestoudném jednom měsíci měním design... Taky Vám nepřišlo, že tu byl ten předešly tak dlouho? Tak to nejste sami XD i já jsem se divila, že jsem tu s ním vydržela takovou dobu!
Myslím, ale že už to nějakou tu změnu potřebovalo :) Nejdříve, jsem chtěla udělat něco letního... ale poslední dobou mě designy s fotkami moc nebaví... a líbí se mi více ty s různými png obrázky :) Ještě musím udělat pozadí do komentářů a pár drobných úprav :)
Už nevím co mám k němu více říkat :D Dneska nemám moc ukecanou náladu :D
tak hned vkládám náhled ;)

imagebam.com

Změna je život...

29. května 2010 v 18:27 | Freezy
avatar
Nejprve bych se Vám chtěla moc omluvit, že jsem nenapsala od pondělka žádný článek... Mám více důvodu jednak škola... Mám dost blbý známky, takže vůbec nic nestíhám... Je ale pravda, že jsem nějakou grafiku zkoušela, ale buď jsem neměla žádné nápady, nebo jsem nemohla najít žadné obrázky které by mě vyhovovaly a nebo se mi sekl photoshop... to se dostávám k této změně designu... tento design jsem v podobných verzích dělala už 3krát!!! Už jsem si myslela, že se na to vy*eru! Vždycky když už jsem byla u konce, tak se mi photoshop sekl a psal že neodpovídá... urážlivka :D po dvou hodinách čekání jsem byla donucena ho vypnout... zdrželo mě také to že se mi neustále objevuje taková ta ručička, kterou nemůžete přepnout a ani nijak s ní pracovat... Rrrr.... to mě fakt s*re! No nic teď k layi... je takový přírodní podobný už jsem dělala ale tenhle se mi líbí o hodně víc... miluju toho šnečka! xD Nějaké ty bonusy ještě dodělám tak se zatím mějte ;)
Vaše Freezy

Red Abstract!

14. května 2010 v 22:39 | Freezy
abstract
Předešlý zelený lay tu byl přibližně 3 týdny, a tak jsem si řekla, že už by to chtělo nějakou tu změnu :) Ze sexy dívčina na cosi červeného zamotaného xD Obrázek není mé výroby! je z DA! Nemám ráda červenou, ale když je taková do vínova je prostě neodolatelná ;) Dneska se mi už žádný menu apod. nechtějí dodělávat , takže si budete muset počkat na zítra! Těšte se i na nové rozcestníky xD Tak se mějte hezky a dobrou noc <3
Vaše Vínově naladěná Freezy :D
 
 

Reklama