Září 2010

I moved to freezy.exosited.com

3. září 2010 v 17:59 | Freezy |  Oznámení...
Ano! toto je to překvapení, které jsem dlouho tajila... Většina důležitých věcí bylo řečeno v záhlaví, takže už k tomu nemám nic moc co dodat. Ještě jednou bych chtěla poděkovat skvělému Darkovi, který mi tuto možnost nabídl a dokonce mi design na web i nastavil! Je prostě úžasnej!
Bohužel jsem se ještě sama nenaučila css a html, ale už na tom pracuju... Bohužel teď nemám moc času (kvůli škole), ale jsem strašně ráda, že někdy příští pololetí se budeme učit "jak vytvořit web?" apod... :) Doufám, ale že se to naučím dříve... Na tomto blogu jsem strávila moc krásné časy... Ten skoro půl rok tady mi dal hodně... Myslím, že za tu dobu jsem se o dost zlepšila... Když si uvědomím jak mé práce vypadaly před rokem a teď, je to opravdu velký rozdíl... Tak to je myslím k tomu rozloučení s tímto blogem vše...

EDIT: Pokud jde o Affs samozřejmě budu blogy pravidelně navštěvovat, ale na webu mám jen weby/blogy co jsou pro mě nej. Takže se moc omlouvám, jestli v nich nejste... Je to jenom na Vás, jestli si jen u mě přepíšete odkaz a nebo jestli si mě úplně smažete... (díky Kvakva za upozornění)

Vaše webově naladěná Freezy

První den...

1. září 2010 v 14:49 | Freezy |  Z mého života...
back to school
První den byl fajn :) Když jsem došla do školy sedla jsem si úplně do poslední prázdné lavice... nechala jsem osudu kdo ke mě příjde. Neměla jsem s kým sedět, protože kamoška, která se mnou seděla minulý rok odešla na jinou školu. No tak sedím vedle nové holčiny jménem Alex (miluju to jméno!! :D), zatím se mi zdá celkem fajn :) Další super zprávou je, že jedeme 1.A a 1.B na adaptační kurz. První dny to bude nejspíš trapas, seznamovat se s 30 novými lidmi dá celkem zabrat :D Hlavně, že tam jsou ti moji staří miláčci :) Na ten kurz se jede příští týden od pátku do neděle. Takže upozornění, že tu nebudu. Bude tam horolezení, paintball, trampolína a další lanový sra*ky :D, ale myslím, že bude sranda ;)